Twórcy Shadow Warrior 2 na temat DRM, graficznego downgrade'u i wydajności gry

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.10.2016, 05:10


Kategorie: Newsy

Na widownia Steama, w wątku poświęconym optymalizacji Shadow Warrior 2 na PC, KriS ze Wyższe wykształcenie Flying Wild Hog odpowiadał na pytania użytkowników związane z komputerową wersją strzelanki, której Przedstawienie tuż-tuż. Poruszono m.in. Wątek downgrade'u graficznego, wydajności gry na słabszych układach GPU, Azaliż zabezpieczeń antypirackich. Na szczęście, w każdej z tych kwestii wiadomości są dobre: grafika została od czasu ostatnich prezentacji poprawiona, wymagania horrendalne Jeszcze czego są, a Denuvo nam Jeszcze czego grozi.

Jeden z użytkowników zebranie zapytał o częsty ostatnimi czasy Utrapienie downgrade'u grafiki; najbardziej aktualnym przykładem takiego zabiegu jest sławna Kazus Wiedźmina 3, który na premierowych prezentacjach wyglądał wyraźnie lepiej niż z każdym kolejnym rokiem. Niestety, Wznowienie gry w takiej formie pozwoliłoby ją odpalić Chociaż posiadaczom najpotężniejszych PCtów – Każdy inni musieliby obejść się smakiem. W przypadku Shadow Warrior 2 sytuacja taka Nie ma mowy będzie mieć miejsca, wręcz przeciwnie. W odpowiedzi na powyższe Dylemat czytamy, że od czasu prezentacji na gamescomie i Pax East 2016 wprowadzono dodatkowe usprawnienia, takie I wolumetryczna mgła i promienie światła, Czyżby odbicia i cienie generowane w czasie rzeczywistym.


Twórcy Shadow Warrior 2 na Rzecz DRM, graficznego downgrade'u i wydajności gry - tablica #1

KriS odniósł się też Ku kwestii DRM. Studio Flying Wild Hog zdecydowało, że Niech Bóg broni wprowadzi w swojej grze zabezpieczenia Denuvo (jedynej Aktualnie solidnej "kłódki" anty piratom). Cytując słowa dewelopera:

Mamy też dobrą wiadomość dla posiadaczy Krzynę starszych kart graficznych: Jednomyślnie ze słowami pracownika Flying Wild Hog, Shadow Warrior 2 na GTX 660 osiąga 40 klatek na sekundę na wysokich ustawieniach w rozdzielczości Tony HD.

Premiera Shadow Warrior 2 już 13 października. Jeśli z tematem nowej gry warszawskiego Edukacja Bynajmniej jesteście wyjątkowo zaznajomieni – zapraszamy W kierunku naszej zapowiedzi.


Tagi: gry na świecie Denuvo Flying Wild Hog Shadow Warrior 2 zabezpieczenia (DRM i inne) PC
Zostaw komentarz: