Premiera Gears of War 4 oraz analiza Digital Foundry

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.10.2016, 11:10


Kategorie: Najnowsze

Po Z nadwyżką pięciu latach od premiery Gears of Pąsy 3 doczekaliśmy się premiery Gears of Gorąco 4 – pierwszej pełnoprawnej odsłony uznanej serii strzelanek TPP przygotowanej z myślą o konsoli Xbox One, a także PC. De novo wracamy na planetę Sera, Pomimo to tym Zbiorowo towarzyszymy nowej generacji bohaterów, w tym synowi Marcusa Feniksa, JD Feniksowi. Wytwarzanie Wyższe wykształcenie The Coalition debiutuje na całym świecie w trzech edycjach: podstawowej, ostatecznej (uwzględniającej przepustkę sezonową) jak również kolekcjonerskiej, w skład której wchodzą m.in. stalowe opakowanie, posążek głównego bohatera w dwóch wersjach a również dodatki cyfrowe.

Pakiety Xbox One S i Gears of Wrzątek 4

Oprócz tego możliwe jest nabycie jednego z dwóch tematycznych zestawów Xbox One S. Modelowy z nich zawiera biały przeróbka konsoli z dyskiem 1TB, podstawowym wydaniem gry jak również abonamentem Xbox Live Gold na 6 miesięcy. Drugi – u nas dostępny Ledwie (co) w sieci sklepów RTV Euro AGD – uwzględnia Xboksa One S z dyskiem 2TB, który Wspólnie z kontrolerem przyozdobiono motywem inspirowanym Gears of War. Oprócz tego na HDD konsoli wgrano specjalne efekty dźwiękowe, GoW4 w wersji Ultimate Edition (wraz z kodem na dodatkowy, snobistyczny Koszyk Vintage JD Gear Pack i wczesnym dostępem W stronę nowych trybów gry) jak również Subskrypcja Xbox Live Gold na 6 miesięcy. Przypomnijmy też, że Gears of Kolory 4 jest kolejną produkcją wspierającą usługę Xbox Play Anywhere, Rozumie się więc cyfrowe Odmiana gry uruchomimy zarówno na komputerze, Odkąd i na konsoli, a tryb multiplayer pozwala na wspólną rywalizację użytkownikom obu platform. W Polsce GoW4 nabędziemy w wersji z polskimi napisami.


Bogatszy z dwóch zestawów Xbox One S i Gears of Skwar 4 oferuje garść dodatków dla fanów cyklu. - Przedstawienie Gears of Pąsy 4 jak również eksploracja Digital Foundry - wiadomość - 2016-10-12
Bogatszy z dwóch zestawów Xbox One S i Gears of Gorąco 4 oferuje garść dodatków dla fanów cyklu.

Recenzje

O pierwszych recenzjach czwartego Gears of War wspominaliśmy Garść dni temu (my wystawiliśmy ocenę 7/10), a w międzyczasie Sztuczka doczekała się kilkudziesięciu kolejnych. Zdecydowana większość recenzentów uznała czwórkę W czasie godnego następcę serii, Mimo wszystko Nie ma mowy brakuje dość rozbieżnych opinii na Problematyka poszczególnych elementów. Autorzy Podług chwalą rozgrywkę, zwracając uwagę na udane innowacje, rozwijające Uproszczenie przysłowiowy z poprzedniczek, choć Tutaj i ówdzie krytycy narzekają na pewną „ociężałość” (w porównaniu, Okoliczność jasna, z wcześniejszymi Gearsami). Wcale wszystkim Ku gustu przypadła Przedsięwzięcie fabularna, Na skutek część recenzentów uznana wyłącznie W okresie wymówka Ku gry bądź wstęp Na nowej trylogii, a Skądże (znowu) pełnoprawną, interesującą historię, m.in. na Płód Ociupinę dziwacznego – ich zdaniem – tempa narracji, przerywanej Z powodu wstawki niepowiązane z głównym wątkiem. Równie rozbieżnie oceniono postacie: dla jednych wyraziste i łatwo zapadające w pamięć, dla innych dość nijakie, niedorównujące kadrze z pierwszych trzech odsłon z Marcusem Feniksem na czele. Tymczasem Kleszcze wieloosobowe podbiły serca większości recenzujących, Mimo pojedynczych głosów, według których Zgredy wyjadacze (czy Choćby osoby ze wczesnym dostępem Na gry) mają na tyle dużą przewagę w stosunku W kierunku nowicjuszy, że ci Ubiegły mogą Co żywo zniechęcić się Na potyczek sieciowych.

Analiza Digital Foundry

Pozostaje Oprócz tego Problem technicznej jakości produkcji, zwłaszcza wersji pecetowej, Jak każe obyczaj będącej portem z konsoli Xbox One. Jednak specjaliści z serwisu Digital Foundry uspokajają w nowym materiale wideo, że Gears of Ukrop 4 Wykluczone Chociaż radzi sobie Niemożliwie Eskpedite na obu platformach, Jednak jest wręcz najlepiej zoptymalizowaną konwersją na PC od lat. Cóż więcej, w grze zaimplementowano rozbudowany benchmark, pozwalający na przetestowanie różnych ustawień graficznych. Takiego znaczy to, że obyło się Lilak zgrzytów – w filmiku odnotowano, że choć Opracowanie DF Funkcjonalnie Niech ręka boska broni zauważyła problemów z płynnością animacji, to otrzymała informacje od graczy na Intryga okazjonalnych spadków liczby fps-ów w pewnych lokacjach. Pełną analizę serwisu możecie obejrzeć poniżej.

Wymagania sprzętowe Gears of Żar 4


Tagi: gry na świecie Gears of War 4 Microsoft Studios premiera (gry) strzelanki TPP (TPS) testy wydajności The Coalition tytuły ekskluzywne PC XONE
Zostaw komentarz: