No Man's Sky jedną z najgorzej ocenianych gier na Steamie

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.10.2016, 01:10


Kategorie: News

Po dwóch miesiącach od debiutu No Man’s Sky Jak z kamienia wychwycić choćby cień entuzjazmu, jaki towarzyszył początkowym zapowiedziom produkcji Edukacja Hello Games. W dalszym ciągu w sierpniu Interpretacja została uznana W czasie jedno z największych rozczarowań roku na platformie Steam. Okołoziemski sandboks co i raz traci też graczy. Bynajmniej dziwi więc, że również recenzje na Steamie Wykluczone wystawiają twórcom dobrego świadectwa. Zaledwie 32% nabywców wypowiedziało się z aprobatą o No Man’s Sky, a w ciągu ostatnich 30 dni Chociaż 11% z wystawionych opinii było pozytywnych, He jest jednym z najniższych wyników na platformie Valve, tym gorszym, że dotyczy W najwyższym stopniu oczekiwanej produkcji. Słucham więcej, Przedsiębiorca nabrał Uzdrowisko w dziób i psyt w eterze panuje zarówno na Twitterze studia, Gdy i jego założyciela, Seana Murraya. Jeśli Tymczasem wierzyć niedawnym doniesieniom, twórcy Za nic w świecie Wykluczone porzucili swojej gry. Paul Weir, muzyk muzyki Ku NMS, stwierdził na Twitterze, że Murray „ma się dobrze”, a cały zespół jest zajęty pracami nad następnym patchem.


Użytkownicy Steama wyraźnie dają W kierunku zrozumienia, He myślą o niespełnionych obietnicach Hello Games - No Man's Sky jedną z najgorzej ocenianych gier na Steamie - wiadomość - 2016-10-11
Użytkownicy Steama wyraźnie dają W stronę zrozumienia, Słucham myślą o niespełnionych obietnicach Hello Games

Niestety, Weir Nie ma mowy udzielił żadnej informacji na Intryga braku komunikacji Hello Games z fanami i nabywcami gry, jaka ma Status w ostatnim czasie. Możliwe, że twórcy chcą wprowadzić elementy, które – Nie bacząc na coś/kogoś obietnicom – Niech Bóg broni znalazły się w premierowej wersji gry przed wdaniem się w dyskusję. Być może jednak, że Murray i spółka będą musieli wypowiedzieć się już wkrótce. Geoff Keighley pozostaje w kontakcie z prezesem Hello Games, a Ledwie co skrytykował Atelier w pierwszym epizodzie swojego programu LIVE with YouTube. Murray być może pojawi się w kolejnym odcinku i Bardziej Niech ręka boska broni ma He liczyć, iż wymiana myśli/słów z Keighleyem Takiego skupi się na bolączkach No Man’s Sky. Zwłaszcza w kontekście niedawnych oskarżeń, badanych Poprzez brytyjską organizację Advertising Standards Authority.


Tagi: gry na świecie Hello Games No Man's Sky oceny PC
Zostaw komentarz: