Halloween tuż tuż – najlepsze mobilne aktualizacje

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.10.2016, 11:10


Kategorie: Aktualności


Ponownie przygotowaliśmy Układ najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się Ostatnimi czasy w usługach App Store i Google Play.

Bean Dreams

Zaczynamy od Bean Dreams, To jest platformówki Laboratorium Kumobius. Wykonanie otrzymała potężnego patcha, który wzbogaca kampanię o 18 nowych poziomów. Jeśli Ku tej pory Pod żadnym pozorem mieliście okazji wypróbować tej mobilnej perełki to zeszłotygodniowa Uwspółcześnienie może być dobrym pretekstem, Ażeby to naprawić.

Bean Dreams w App Store

Bean Dreams w Google Play

Fallout Shelter

Deweloperzy mobilni zaczynają już na małych/niskich/wolnych/zwolnionych obrotach publikację aktualizacji związanych tematycznie z Halloween. Jedną z pierwszych gier, które otrzymały taką aktualizację jest Fallout Shelter. Łatka dodała nowe kostiumy i gadżety, Jeśli również dostępne Zaledwie Poprzez mikry Czwarty wymiar misje. Co więcej wprowadzono Technika pozwalający na produkcję ozdób, który przyda się Choćby po zakończeniu święta.

Fallout Shelter w App Store

Fallout Shelter w Google Play

Mobius Final Fantasy

Anglojęzyczna Model jRPG-a Mobius Final Fantasy dostaje nową zawartość Znacząco wolniej niż japoński pierwowzów, Gdzie tam Ad extremum otrzymała aktualizację, która rozszerza kampanię o pierwszą część trzeciego rozdziału, gdzie czekają nowe historie, przygody i lokacje. W stronę tego na multiplayerowej arenie pojawili się dodatkowi bossowie i świeże wyzwania. Rozbudwano także listy zdolności i profesji.

Mobius Final Fantasy w App Store

Mobius Final Fantasy w Google Play

Shadow Fight 2

Bardzo ładnie rozwija się także zręcznościówka Shadow Fight 2. Zeszłotygodniowa Uaktualnienie dodała nowego bossa imieniem Hoaxen i świeży Koszyk wyzwań, których pokonanie zapewnia osiągnięcie siódmego Dana. Ulepszono również Sprzęg i poprawiono błędy.

Shadow Fight 2 w App Store

Shadow Fight 2 w Google Play

Temple Wzięcie 2

Zgodnie z tradycją, halloweenową aktualizację dostała także Wykonawstwo Temple Wzięcie 2. Dodano nowe kostiumy i artefakty powiązane z tym świętem, Jeżeli również mapę w postaci nawiedzonej góry. Wszyściuchno to Jeżeli Zazwyczaj zostało wyśmienicie dopracowane.

Temple Popyt 2 w App Store

Temple Wzięcie 2 w Google Play


Tagi: gramynawynos.pl gry patche i aktualizacje AND iOS
Zostaw komentarz: