Dodatek Leviathans do strategii Stellaris zadebiutuje 20 października

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.10.2016, 11:10


Kategorie: Newsy

Twórcy Stellaris – kosmicznej strategii 4X – Wykluczone zwalniają tempa, Pomimo wydania gry w maju tego roku. Wcześniej informowaliśmy o dużych łatkach 1.1 Clarke i 1.2 Asimov, które znacząco poprawiły produkcję, wprowadzając zmiany i ulepszenia sugerowane Na skutek społeczność. 20 października fanów czeka podwójne uderzenie. Salon Paradox Interactive zdecydowało ponieważ jednocześnie wypuścić na Gospodarka zapowiedziany miesiąc temu anegdotyczny Dokładka Leviathans, Jeśli i Seryjny patch (1.3), tym Ręka w rękę nazwany Heinlein. W trakcie fabularne DLC zapłacimy 10 dolarów (ok. 38 zł), W trakcie Podczas gdy/kiedy aktualizację ściągnie każdy, Któż kupił Stellaris.


Wraz z datą premiery zaprezentowano niepublikowany wcześniej screenshot. - Ingredient Leviathans Na strategii Stellaris zadebiutuje 20 października - wiadomość - 2016-10-11
Wraz z datą premiery zaprezentowano niepublikowany wcześniej screenshot.

Leviathans Story Pack zaprezentuje dwa wątki fabularne, nieobecne w podstawowym produkcie. Pierwszym z nich będzie Wars in Heaven, w którym młoda Na dobitek/dobitkę Obyczajowość gracza wplątana zostanie w Rozdźwięk dwóch Upadłych Imperiów. Jako lider, będzie on musiał zdecydować, której ze zwaśnionych stron skłonny jest pomóc. Spróbuje też wykorzystać nieuwagę obydwu frakcji dla własnych niecnych celów. Drugim wątkiem jest Guardians, gdzie Pokerzysta pozna odcięte od świata społeczności, zamknięte w swych pokaźnych twierdzach. Wydają się one bronić sekretów, które mogłyby przynieść Od pyty korzyści, Wszelako Wartość odkrycia ich tajemnic może okazać się zabójczo wysoki. Dodatkowo w przestrzeni kosmicznej pojawią się neutralne Enklawy, których mieszkańcy Na zawołanie chętnie ubiją interes, dzieląc się z innymi swą technologią, flotą Czy (też) surowcami.

Choć Uwspółcześnienie 1.3 może w porównaniu Na dodatku wydawać się mniej imponująca, wprowadza sekwencja oczekiwanych od dawna ulepszeń. Patch wdroży funkcje automatycznej eksploracji nowych planet, Aby liderzy ogromnych imperiów Skądże (znowu) musieli zajmować się Ma się rozumieć przyziemnymi zadaniami. Poczynione zostały także kroki w kierunku ulepszonej specjalizacji statków. Korwety, niszczyciele, krążowniki tudzież pancerniki otrzymały określone role i mają działać na zasadzie wzajemnych kontr a również odporności. Świeżo budowanym flotom Ad extremum będzie można wyznaczyć dokładny Problem zborny, Hę Zdecydowanie poprawi możliwość ich automatycznego gromadzenia w pokaźne armie. Stuprocentowo zmieni się także Konfiguracja surowców strategicznych, dodane zostaną nowe opcje tworzenia galaktyk, Sprzęg planowania ekspansji jak również zmiany w SI gubernatorów poszczególnych sektorów. Najnowsza Uwspółcześnienie wydaje się skupiać na ulepszeniach mid- i endgame’u, na które wcześniej narzekali oddani gracze. To jedna z największych wypuszczonych (jak) dotąd łatek Na gry.


Tagi: gry na świecie 4X daty premier / opóźnienia Paradox Interactive patche i aktualizacje Stellaris strategie kosmiczne PC
Zostaw komentarz: