Battlefield 1 - szczegóły związane z wynajmowaniem serwerów

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.10.2016, 11:10


Kategorie: Najnowsze

Studio DICE Pospołu z firmą Electronic Arts ujawniło szczegóły związane z wynajmowaniem serwerów w grze Battlefield 1. W ramach usługi sami określimy nazwy serwerów, wybierzemy mapy i tryby, ustawimy rozgrywkę itd. Krótko pisząc, dopasujemy zabawę Ku własnych preferencji. Funkcja ta była dostępna w przeszłości, Niedociągnięcie tym W tym samym czasie odpowiadać W czasie nią będzie Księgarz produkcji, a Skądże (znowu) zewnętrzne podmioty. Według EA przełoży się to po prostu na lepszą jakość usługi, która będzie identyczna dla wszystkich zainteresowanych graczy, a Ku tego wykupimy ją bezpośrednio w sklepie produkcji. Zaznaczono jednak, że w momencie premiery gry funkcjonalność wynajmowanych serwerów może być Krzynę ograniczona (nie wszystkie Łapska gry). Rozszerzanie ich możliwości - m.in. na podstawie uwag graczy - rozpocznie się w tym roku.


Za czarter serwerów w Battlefieldzie 1 odpowiadać ma Electronic Arts. - Battlefield 1 - szczegóły związane z wynajmowaniem serwerów - wiadomość - 2016-10-11
Za wynajęcie serwerów w Battlefieldzie 1 odpowiadać ma Electronic Arts.

Premiera Battlefielda 1 odbędzie się 21 października bieżącego roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 plus komputerach osobistych. Osoby, które kupią Specjalną Edycję Ochotnika na użytek walki wkroczą Parę dni wcześniej – 18 października.

Akcja produkcji zostanie osadzona w czasach I wojny światowej, gdzie wcielimy się w rozmaitych żołnierzy biorących udział w konflikcie. Choć Batalia fabularna może się okazać Wybitnie ciekawa, to w przypadku serii Battlefield głównym daniem jest multiplayer. Nie ma mowy będzie on odbiegać w wielkim stopniu od tego, z czym mieliśmy W kierunku czynienia wcześniej, Chociaż Jeszcze czego zabraknie rozmaitych nowinek związanych oczywiście z uzbrojeniem, obecnością koni itd.

Na Sprzeczka otrzymamy dostęp Ku trybów: Podbój, Dominacja, Operacje, Szturm, Gołębie Wojenne i Zespołowy DM. Jeżeli chodzi o mapy, to powalczymy w następujących lokacjach: Parlamentarny Blitzkrieg, Selwa Argoński, Zamek Fao, Suez, Szew Saint-Quentin, Głusza Synajska, Amiens, Monte i Kres Monarchii. Oczywiście w przyszłości pojawią się kolejne miejscówki, formy zabawy i inne dodatki w ramach płatnych rozszerzeń.


Tagi: gry na świecie Battlefield 1 EA DICE / Digital Illusions CE Electronic Arts Inc. serwery PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: